קייטנות מדע קיץ 2020

גם הקיץ מציע משרד המדע והטכנולוגיה קייטנות מדע בעלות מסובסדת.

קיום הקייטנה מותנה בשמירה על הנחיות התו הסגול.

הקייטנות תופעלנה ברחבי הארץ על ידי הרשויות המקומיות במשך חמישה ימים בעלות של 80 ₪ לילד (לא כולל עלות הסעות). הפעילות תתקיים בין הימים א-ה, 5 שעות בכל יום. התכנית מיועדת לתלמידים שסיימו זה עתה כיתות א’-ו’.

מטרת התכנית היא הגברת המוטיבציה בתחומי המדע והטכנולוגיה וחשיפה אליהם כבר בגיל צעיר.

אייקון ילדים

Ytek בשיתוף הטכניון פיתחה תכנית להפעלת קייטנות מדעיות השמות  דגש על הפעלה  חוויתית ומהנה במגוון תחומי עניין: מתמטיקה, פיזיקה, רובוטיקה יזמות  וחדשנות.  

קייטנת מייקינג (למסיימי כיתות ה’-ו’). התלמידים יפגשו את עולם החדשנות בהקשר לרובוטיקה והנדסה. יושם דגש על פיתוח מוטיבציה פנימית ללימודי מדע וטכנולוגיה, התמודדות עם אתגרים וטיפוח מציונות בדרך חוויתית ומהנה. התלמידים יפתחו וירכיבו דגם של “רכב המח”ר” תוך שימוש ברכיבים אלקטרוניים ומכאניים שונים.

קייטנת רובוטיקה (למסיימי כיתות ג’-ד’). התלמידים יכירו את תחום הרובוטיקה תוך התנסות בסוגי רובוטים שונים. בנוסף ילמדו המשתתפים על חוקי תכנות וייחשפו לעקרונות פעולתם של חיישנים, בקרים ומעבדים.

קייטנת מתמטיקה ופיזיקה (למסיימי כיתות א’-ב’). מטרת הקייטנה היא המחשת מושגים מתחומי מתמטיקה ופיזיקה באופן חוויתי ומהנה תוך התנסות פעילה ובניית דגמים. בין הנושאים: בעיות תנועה, צורות גאומטריות ותכונותיהן, יחידות מדידה ועוד. יושם דגש על הסרת חשש ממתמטיקה ופיתוח יחס חיובי כלפיה באמצעות סביבת למידה טכנולוגית מתקדמת.

לבירורים נא ליצור קשר:

YtekSummer@ytek.co.il
צרו איתנו קשר ב-WhatsApp

wa