סגל ההוראה של ytek  מורכב ממורים בעלי תארים אקדמאים מתקדמים הרואים בעבודתם שליחות.
הצוות עובר הכשרות מקצועיות מקיפות הן בתחומים דיספלינרים והן בשיטות ההוראה.

צוות יועצים אקדמיים מפקולטות נבחרות:

ניר בן דוד

ד”ר ניר בן דוד

דר' חנה פרל

ד”ר חנה פרל

פרופ' משה שהם

פרופ’ משה שהם

יבגני קורצנוי

ד”ר יבגני קרוצנוי

ענבל מיכאל

ד”ר ענבל מיכאל

פרופ' שי שהם

פרופ’ שי שהם

אנשי מטה

זמשמן ארתור מנכ”ל Arthur@ytek.co.il
ציפי הדר סמנכ”לית הדרכה ופדגוגיה Tzipi@ytek.co.il
אלכס אלטרמן סמנכ”ל לוגיסטיקה  Alex@ytek.org.il
רוזנו רוית עוזרת לסמנכ”לית הדרכה ופדגוגיה Ravit@ytek.co.il
רונן זינגר סמנכ”ל ALL IN Y Ronen@alliny.co.il
     
חשבות    
רו”ח מדבדצקי נלי  סמנכ”לית כספים וחשבת Nelly@ytek.co.il
נפתלי רונית סגנית חשבת וחשבת שכר  Ronitn@ytek.co.il
ברנר פאולה מנהלת חשבונות ושכר Paula@ytek.co.il
סאלח רובא רכזת בקרה ותקציבים Ruba@ytek.co.il
     
קשרי קהילה    
בלה אלטרמן סמנכ”לית קשרי קהילה  Bella@ytek.co.il
מנאר מוסא מנהלת קשרי קהילה – מיעוטים Manar@ytek.org.il
אפרת קמחי מנהלת קשרי קהילה דרום-מרכז Efrat@ytek.co.il
     
פדגוגיה    
סודרי עדן מיטל מנהלת פדגוגית  Meital@ytek.co.il
ד”ר בן דוד ניר יועץ אקדמי למתמטיקה Nirb39@gmail.com
ד”ר פארלי סתר רכזת מו”פ  Peerly@ytek.co.il
אנה בונדרב רכזת מתמטיקה Anna@ytek.co.il
אלי מילר רכז רובוטיקה, חלל ותלת מימד Eli@ytek.co.il
רינה מאס רכזת אנגלית Reena@ytek.co.il