אנשי מטה

זמשמן ארתור מנכ”ל Arthur@ytek.co.il
רו”ח נלי מדבצקי סמנכ”לית כספים וחשבת Nelly@ytek.co.il
רונית נפתלי סגנית חשבת Ronitn@ytek.co.il
בלה אלטרמן מנהלת קשרי קהילה  Bella@ytek.co.il
שיראז זועבי יועצת מנכ”ל לענייני מיעוטים  Sheraz@ytek.co.il
 אלינה אס עוזרת מנכ”ל  Alina@ytek.co.il
עדי דהן מנהלת מרכז חדשנות – אור יהודה  Adi@ytek.co.il
מלכ עזאיזה מנהלת מרכז חדשנות – אום אלפחם  Malak@ytek.co.il
רנא דיאב מנהלת מרכז חדשנות – טמרה  Ranad@ytek.co.il
ענאן שחידם מנהל מרכז חדשנות קהילתי – עוספיא  Anan@ytek.co.il
     
חטיבת התוכן:
 ציפי הדר מנהלת הדרכה  Tzipi@ytek.co.il 
ד”ר פארלי סתר מדענית ראשית Peerly@ytek.co.il
אנה בונדרב רכזת פיתוח תוכן Anna@ytek.co.il
חטיבת התקשוב
רונן זינגר סמנכ”ל תקשוב Ronen@ytek.co.il 
אלכס אלטרמן מנהל לוגיסטיקה  Alex@ytek.co.il
שי זריהן מנהל תיקי לקוחות  Shay@ytek.co.il
איליה מנולקין עוזר למנהל לוגיסטיקה ומנהל מחסן  Ilya@ytek.co.il

צוות יועצים אקדמיים:

ניר בן דוד

ד”ר ניר בן דוד

דר' חנה פרל

ד”ר חנה פרל

פרופ’ משה שהם

יבגני קורצנוי

ד”ר יבגני קרוצנוי

ענבל מיכאל

ד”ר ענבל מיכאל

פרופ' שי שהם

פרופ’ שי שהם