סגל

/סגל
סגל2019-01-14T09:41:19+00:00

סגל ההוראה של ytek  מורכב ממורים בעלי תארים אקדמאים מתקדמים הרואים בעבודתם שליחות.
הצוות עובר הכשרות מקצועיות מקיפות הן בתחומים דיספלינרים והן בשיטות ההוראה.

צוות יועצים אקדמיים מפקולטות נבחרות:

ניר בן דוד

ד"ר ניר בן דוד

דר' חנה פרל

ד"ר חנה פרל

פרופ' משה שהם

פרופ' משה שהם

יבגני קורצנוי

ד"ר יבגני קרוצנוי

ענבל מיכאל

ד"ר ענבל מיכאל

פרופ' שי שהם

פרופ' שי שהם

אנשי מטה

זמשמן ארתור מנכ”ל Arthur@ytek.co.il
אילן כהן יועץ מנכ”ל למנהל ופרויקטים Ilan@ytek.co.il
אלכס אלטרמן עוזר מנכ”ל  Alex@ytek.org.il
רוזנו רוית מזכירת מנכ”ל Ravit@ytek.co.il
רונן זינגר סמנכ"ל ALL IN Y Ronen@alliny.co.il
     
חשבות    
רו”ח מדבדצקי נלי  סמנכ”לית כספים Nelly@ytek.co.il
נפתלי רונית סגנית חשבת וחשבת שכר  Ronitn@ytek.co.il
ברנר פאולה מנהלת חשבונות Paula@ytek.co.il
סאלח רובא מנהלנית חשבות Ruba@ytek.co.il
     
קשרי קהילה    
בלה אלטרמן מנהלת אגף קשרי קהילה  Bella@ytek.co.il
מנאר מוסא מנהלת קשרי קהילה – מעוטים Manar@ytek.org.il
הילה וקנין מנהלת קשרי קהילה Hilla@ytek.co.il
     
פדגוגויה    
סודרי עדן מיטל ראש צוות מתמטיקה  Meital@ytek.co.il
ד”ר בן דוד ניר יועץ אקדמי למתמטיקה Nirb39@gmail.com
ד”ר פארלי סתר רכזת מו”פ  Peerly@ytek.co.il
אנה אטינגוף רכזת מו”פ Anna@ytek.co.il